Maak kennis met onze specialisten

Wij staan dagelijks voor u klaar. Onze specialisten zijn gepassioneerd, betrokken en gedreven om samen met u de juiste oplossing voor uw vraag te vinden. Er is altijd een specialist bij u in de buurt.

Vacatures

Werken bij Lightronics is werken bij een toonaangevende en innovatieve producent van verlichtingsoplossingen voor de werk- en leefomgeving. Kwaliteit, betrouwbaarheid en duurzaamheid gaan hand in hand met voortdurende innovatie. We doen dat met aandacht voor het milieu en de mens.Lightronics biedt een baan die bij je past. We leggen de nadruk op jouw groei en hebben uitgebreide scholingstrajecten en trainingen, die jouw loopbaan richting geven. Onze organisatie groeit, groei mee!

Verlichting voor de leefomgeving

Straatverlichting / tunnelverlichting / terreinverlichting

Verlichting voor de leefomgeving
Noord-Holland, Flevoland en Utrecht
Georgette ten Klooster
Georgette ten Klooster
Accountmanager
g.tenklooster@lightronics.nl
06 53 32 92 76
Maartje Lijnen
Maartje Lijnen
Sales Support
m.lijnen@lightronics.nl
0416 568 600
Friesland, Groningen, Drenthe en Overijssel
Peter Hoeksema
Peter Hoeksema
Accountmanager
p.hoeksema@lightronics.nl
06 53 73 76 76
Cindy Kros
Cindy Kros
Sales Support
c.kros@lightronics.nl
0416 568 600
Zeeland, Brabant en Limburg
Hans Roeling
Hans Roeling
Accountmanager
h.roeling@lightronics.nl
06 15 48 78 94
Maartje Lijnen
Maartje Lijnen
Sales Support
m.lijnen@lightronics.nl
0416 568 600
Gelderland en Zuid-Holland
Niels van ‘t Hof
Niels van ‘t Hof
Accountmanager
n.vanthof@lightronics.nl
06 11 20 60 83
Cindy Kros
Cindy Kros
Sales Support
c.kros@lightronics.nl
0416 568 600
Tunnels & Infra
Jan Jaap Hofstra
Jan Jaap Hofstra
Accountmanager
j.hofstra@lightronics.nl
06 15 38 87 10

Verlichting voor de woonomgeving

Wandarmaturen / plafondverlichting

 Wandarmaturen / plafondverlichting
Noord-Brabant, Limburg, Zeeland
Niels Maas
Niels Maas
Accountmanager
n.maas@lightronics.nl
06 26 43 49 12
Devin de Laat
Devin de Laat
Sales Support
d.delaat@lightronics.nl
0416 568 600
Groningen, Friesland, Noord-Holland, Drenthe, Overijssel, Gelderland, Flevoland
Peter Hoeksema
Peter Hoeksema
Accountmanager
p.hoeksema@lightronics.nl
06 53 73 76 76
Carlo Schippers
Carlo Schippers
Sales Support
c.schippers@lightronics.nl
0416 568 600
Zuid-Holland en Utrecht
Remco Jouta
Remco Jouta
Sr. Accountmanager
r.jouta@lightronics.nl
06 50 69 76 03
Carlo Schippers
Carlo Schippers
Sales Support
c.schippers@lightronics.nl
0416 568 600
Sales support
Karin Brocken
Karin Brocken
Sales support
k.brocken@lightronics.nl
0416 568 604

Verlichting voor industrie, utiliteit en retail

Verlichting voor industrie, utiliteit en retail
Accountmanagers
Roelof Mathijssen
Roelof Mathijssen
Accountmanager Zuid
r.mathijssen@lightronics.nl
06 15 48 86 03
Ymte Hoeksma
Ymte Hoeksma
Accountmanager Noord 
y.hoeksma@lightronics.nl
06 11 17 59 71
Sales support
Bram Dieltjens
Bram Dieltjens
Sales Support
b.dieltjens@lightronics.nl
0416 568 600

Commercie

Alex Bovendeert
Alex Bovendeert
Marketing & Sales Director
a.bovendeert@lightronics.nl
0416 56 86 00
Carla Floris
Carla Floris
Communicatie intern/extern
c.floris@lightronics.nl
0416 568 625

Management team

Jos Spapens
Jos Spapens
Algemeen directeur
management@lightronics.nl
0416 56 86 00
Frans Haafkens
Frans Haafkens
Strategisch directeur
management@lightronics.nl
0416 56 86 00
Karen Huizinga
Karen Huizinga
Financial / HR manager
k.huizinga@lightronics.nl 0416 56 86 00
Ralph van den Eijnden
Ralph van den Eijnden
Manager A&T
r.vandeneijnden@lightronics.nl
0416 56 86 00
Alex Bovendeert
Alex Bovendeert
Marketing & Sales Director
a.bovendeert@lightronics.nl
0416 56 86 00
Paul Menue
Paul Menue
Operations Manager
p.menue@lightronics.nl
0416 56 86 00

Kwaliteit, arbeidsomstandigheden en milieu

Tom Hamelers
Tom Hamelers
K.A.M Manager
t.hamelers@lightronics.nl
0416 56 86 00