Maak kennis met onze specialisten

Wij staan dagelijks voor u klaar. Onze specialisten zijn gepassioneerd, betrokken en gedreven om samen met u de juiste oplossing voor uw vraag te vinden. Er is altijd een specialist bij u in de buurt.

Vacatures

Werken bij Lightronics is werken bij een toonaangevende en innovatieve producent van lichtoplossingen voor de werk- en leefomgeving. Kwaliteit, betrouwbaarheid en duurzaamheid gaan hand in hand met voortdurende innovatie. We doen dat met aandacht voor het milieu en de mens. Lightronics biedt een baan die bij je past. We leggen de nadruk op jouw groei en hebben uitgebreide scholingstrajecten en trainingen, die jouw loopbaan richting geven. Onze organisatie groeit, groei mee!

straatverlichting en terreinverlichting

Verlichting voor de leefomgeving
Noord-Holland, Flevoland, Utrecht, gedeeltelijk Zuid-Holland en Drenthe
Georgette ten Klooster
Georgette ten Klooster
Accountmanager
g.tenklooster@lightronics.nl
06 53 32 92 76
Marco Boom
Marco Boom
Sales Support
m.boom@lightronics.nl
0416 568 617
Gelderland, Overijssel, Groningen en Friesland
Olaf Pohlmann
Olaf Pohlmann
Accountmanager
Marco Boom
Marco Boom
Sales Support
m.boom@lightronics.nl
0416 568 617
Zeeland, Noord-Brabant, Limburg en gedeeltelijk Zuid-Holland
Niels van ‘t Hof
Niels van ‘t Hof
Accountmanager
n.vanthof@lightronics.nl
06 11 20 60 83
Cindy Kros
Cindy Kros
Teamleider Sales Support
c.kros@lightronics.nl
0416 568 627

wandverlichting en plafondverlichting

 Wandarmaturen / plafondverlichting
Friesland, Groningen, Drenthe, Overijssel, Gelderland (overige postcodes)
Gijs Diepeveen
Patrick Klarenbeek
Accountmanager
Sander Schillemans
Sander Schillemans
Sales Support (alle regio's)
s.schillemans@lightronics.nl
0416 568 600
Noord-Holland, Flevoland, Utrecht, Gelderland (postcodegebied 37 en 38)
Vacature
Tom Hamelers
Accountmanager
Zeeland, Zuid-Holland
Marc van Esch
Marc van Esch
Accountmanager
Limburg, Noord-Brabant, Gelderland (postcodegebied 40, 41, 65 en 66)
Devin de Laat
Devin de Laat
Accountmanager
d.delaat@lightronics.nl
06 11 09 48 69

kantoorverlichting, industrieverlichting en utiliteitsverlichting

marketing & product management

Carla Floris
Carla Floris
Communicatie intern/extern
c.floris@lightronics.nl
0416 568 625
Niels Maas
Niels Maas
Product manager
n.maas@lightronics.nl
06 26 43 49 12
Ariane Rombouts
Ariane Rombouts
User Experience Specialist
a.rombouts@lightronics.nl
0416 568 610

Management team

Jos Spapens
Jos Spapens
Algemeen directeur
management@lightronics.nl
0416 56 86 00
Frans Haafkens
Frans Haafkens
Strategisch directeur
management@lightronics.nl
0416 56 86 00
Karen Huizinga
Karen Huizinga
Financial / HR manager
k.huizinga@lightronics.nl
Ralph van den Eijnden
Ralph van den Eijnden
Manager A&T
r.vandeneijnden@lightronics.nl
0416 56 86 00
Alex Bovendeert
Alex Bovendeert
Marketing & Sales Director
a.bovendeert@lightronics.nl
0416 56 86 00
Paul Menue
Paul Menue
Operations Manager
p.menue@lightronics.nl
0416 56 86 00

Blijf op de hoogte van de laatste lichtoplossingen.

Selecteer optioneel uw interessegebied(en).